HP SYSTEMS

Havacılık Sistemleri.

Askeri ve Savunma Sistemleri.

Belediye Araçları ve Ekipmanları Sstemleri.

Manlift, Forklift ve Hooklift sistemleri.

Tarım Sistemleri.

Makina Sistemleri.

İnşaat ve Harfiyat Sistemleri.

Yedek Parçalar.

Hakkımızda

HP Systems, 1994 yılından beri gelen yüksek eğitim ve teknoloji bilgisi deneyimiyle başlamıştır. Felsefemiz gereği müşteri memnuniyetimize öncelik vermekteyiz. Bu yüzden müşterilerimiz HP System ile çalışmaktan çok memnundur. Sonuç olarak, firmanın yüksek oranlarda gelişimi, 2000’li yılların başında, yeni bir firma fikrinin hayata geçirilmesinin ardından yeni silindir üretim ağı ile ürün çeşitliliğini artırma konusunda büyük yardımcı olmuştur. Günümüzde firmlar, standart bir seri olacak şekilde normal ve teleskopik olarak tek ve çift yönlü silindirlere sahiplerdir. Pistonlu silindirlere ek olarak çift taraflı silindirlerin üretimi ile yeni çözümler ortaya çıkmış ve özel ihtiyaçların temini sağlanmıştır. Son tasarım ekipmanlarla üretim sağlanmaktadır. Öncelik olarak 8 ana endüstriye odaklanmış durumdayız. HPS ürünleri geniş bir kullanım alanına - ki halen özel üretimden daha geniştir- sahip olması sayesinde çözüm odaklı ürünler yapmakta ve özel taleplere cevap verebilmektedir.
, Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre öncelik olarak çalışma yaptığımız 8 sanayi şu şekildedir:
1. Havacılık Sanayi
2. Askeri ve Savunma Sanayi
3. Belediye Araçları ve Ekipmanları Sanayi
4. Manlift ve Froklift Sanayi
5. Platform ve Vinç Sanayi
6. İnşaat ve Yapı Sanayi
7. Makina Sanayi
8. Tarım Sanayi

Firmamız her zaman son teknoloji makinalar kullanmaktadır. Önemli geliştirmeler ve yeniliğe verilen ayrıca özen sayesinde firmamız yüksek kalite ürünler üretebilmekte ve müşterilerimizin, emeğin daha çok istendiği taleplerine bile en iyi şekilde cevap verebilmektedir. Müşterilerimiz fikirleri ile bize geldikten sonra firmamız başta tasarımı yapmakta ve gerekli materyalerin üretimini son teknoloji ve yüksek kalite makinelerle yapmaktadır. Firmamızın presnipleri gereği her bir silindirimiz teste tabi tutulur, bilgiler bilgisayarlara kaydedilir ve her parçanın üzerine seri numarası lazerle işlendikten sonra paketleme işlemi gerçekleştirilir ve ürünler ile test sonuçları aynı paket içinde müşteriye ulaştırılır.

25 yıllık iş deneyiminin ardından, HP System 2017 yılının Ağustos ayında 8000 m2’lik yeni üretim tesisi açmış ve üretimini %50 oranında artırarak kalitesini ve işini korumaya devam etmiştir.

Ürünler
Ürünler
Standartlar

Firmamız kalite belgeleri burada yer alacaktır.

Belgelerimiz
Belgelerimiz
Standartlar
Belgelerimiz
Standartlar
İletişim
İletişim
Adres

Orta Konak Mh. Aksaray Çevre Yolu. No: 363 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE

Email

info@hpsystems.com.tr

Telefon & Fax

+90 332 397 00 67

+90 332 396 00 66

Çalışma Saatleri

Başlangıç : 08:00:00
Bitiş : 18:00:00

İletişim Formu

Thanks, your message is sent successfully.